Witamy

Firma transportowo – spedycyjna TRANS – ZAX powstała w 1992 roku. Siedziba firmy od momentu powstania mieści się w Dąbrowie Górniczej w województwie Śląskim. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie krajowego oraz międzynarodowego transportu drogowego. Od wielu lat utrzymujemy stały kontakt oraz współpracujemy z innymi firmami świadczącymi podobny zakres usług.

czytaj wiecej

Galileo Logistic Sp. Z O.O.

42-530 Dąbrowa Górnicza
ul. Majewskiego 369

Borzęcki Transport S.C. Borzęcki Robert i Borzęcki Grzegorz

42-530 Dąbrowa Górnicza
ul. Majewskiego 369

dotacje UE
Zakończyliśmy etap I, do dyspozycji 17 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych.

Serdecznie zapraszamy 

trans-zax etap I

trans-zax etap II 

 

Transport

Transport

Nasza baza transportowa położona jest w strategicznym miejscu, ponieważ niedaleko nas znajduje się węzeł komunikacyjny prowadzący głównymi drogami w każdym kierunku geograficznym. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi dokumentami potrzebnymi do wykonywania usług transportowych.

Serwis

Serwis

Posiadamy również własny warsztat serwisowy dzięki czemu awaryjność pojazdów zredukowana jest do minimum. W nowo wybudowanej bazie transportowej dysponujemy miejscem serwisowym mogącym pomieścić jednocześnie kilka pojazdów.

Co nas wyróżnia ?

Co nas wyróżnia ?

Jesteśmy ludźmi, którzy indywidualnie podchodzą do każdej sprawy, każdego problemu i każdej ofert związanej z szeroko pojętą branżą transportową. Tworzymy jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm ta terenie województwa Śląskiego.