Transport

Nasza baza transportowa położona jest w strategicznym miejscu, ponieważ niedaleko nas znajduje się węzeł komunikacyjny prowadzący głównymi drogami w każdym kierunku geograficznym.

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi dokumentami potrzebnymi do wykonywania usług transportowych, posiadamy licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy oraz certyfikat kompetencji zawodowych.

Jesteśmy członkami ZMPD (Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce) oraz Górnośląskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych z siedzibą w Katowicach. W każdej chwili mamy możliwość uzyskania niezbędnych zezwoleń potrzebnych do przewiezienia ładunku do krajów, gdzie wjazd na ich teren unormowany jest posiadaniem odpowiedniego dokumentu (Rosja, Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Rumunia itd.).

Firma ma wykupione  ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) na 300.000 $ oraz licencję WKS.  Zarówno firma jak i wszystkie samochody są własnością prywatną. Mamy nadzieje, że informacje zawarte na stronie przekonają Państwa o renomie naszej firmy oraz zachęcą do współpracy z nami i korzystania z naszych usług.

wstecz
Borzęcki Transport