Witamy

Firma transportowo – spedycyjna TRANS – ZAX powstała w 1992 roku. Siedziba firmy od momentu powstania mieści się w Dąbrowie Górniczej w województwie Śląskim. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie krajowego oraz międzynarodowego transportu drogowego. Od wielu lat utrzymujemy stały kontakt oraz współpracujemy z innymi firmami świadczącymi podobny zakres usług.

Głównym celem naszej działalności jest:

  • możliwie najszybsza, terminowa i rzetelna realizacja powierzonych zleceń transportowych

  • dbałość o najwyższy poziom usług oraz bezpieczeństwo ładunku

W swoim taborze aktualnie posiadamy 35 nowoczesnych zestawów pojazdów. Dysponujemy 10 specjalistycznymi naczepami do przewozu tafli szkła na stojakach typu INNENLADER oraz 25 sztukami naczep oplandeczonych (zarówno standard jak i MEGA) i w dalszym ciągu rozwijając skalę działalności, inwestujemy w kolejne samochody i naczepy.

Większość naszych ciągników posiada Euro III – a nowe DAF-y XF 105 EURO V.
Naszym wieloletnim partnerem jest firma Langendorf GmbH, która dostarcza nam naczepy.

Zapewniamy sprawną i fachową obsługę naszych kontrahentów dzięki wyspecjalizowanej kadrze kierowniczej posiadającej wysokie kwalifikacje zawodowe oraz wieloletnią praktykę w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Wszyscy kierowcy mają, co najmniej kilkuletnie doświadczenie w przewozie międzynarodowym, posiadają telefony komórkowe, dzięki czemu są w stałym, całodobowym kontakcie z firmą.

Posiadamy również własny warsztat serwisowy, dzięki czemu awaryjność pojazdów zredukowana jest do minimum. Firma ma wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) na 300.000 EUR oraz licencję WKS. Zarówno firma jak i wszystkie samochody są własnością prywatną.

Ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży transportowej sprawia, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem.

Mamy nadzieje, że informacje zawarte na stronie przekonają Państwa o renomie naszej firmy oraz zachęcą do współpracy z nami i korzystania z naszych usług.

Poprzez wieloletnią praktykę udowodniliśmy, ze jesteśmy pewna i sprawdzona firmą. Najlepszym weryfikatorem jest samo życie, a ono pokazało ze można nam zaufać.

wstecz